درباره ما

گروه بازرگانی تنسر

فکر ، ایده و تلاش دانشجویان ایرانی در ادغام با پشتوانه تجربه ۳۰ ساله با هدف گذاری های تولید و کارآفرینی در زمینه ابزار آلات صنعتی و ساختمانی ، برند تنسر را ساخته و پرورده است . تلاش شبانه روزی جوانان خوش فکر ایرانی در محقق ساختن ایده های ناب ریشه های شکوفایی خانواده تنسر را رقم زده تا با ایجاد ترکیبی از قیمت مناسب ، کیفیت در خور صنعتگران و سازندگان ماهر ایرانی، دسترسی به موقع و خدمات پس از فروش مناسب تولید واقعی ملی را رقم زنیم .
هدف گذاری تنسر برای ایجاد یک واحد تولیدی پیشرو در عرصه تولید جعبه ابزار ، کاردک ، پیچ دستی ، پمپ چسب آکواریوم ، با بهره گیری از تکنولوژیهای روز و مطالعات علمی دقیق و عنایت به کلیه ی ایده های اصولی و خلاقانه میسر گردیده است .
دقت در فاکتور های انسانی ( ارگونومی) و مطالعه در ابزار ها ، دستگاه ها ، محیط کار و مشاغل و توجه به توانایی های جسمی و فکری ، محدودیت ها و علائق انسان ها و عنایت به الزامات گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001-2008 این امکان را برای کاربران فراهم آورده تا با خرید محصولات تنسر ، کیفیت ، عرضه به موقع و ثبات در سیاست گذاری ها و خدمات را به عنوان پشتوانه خرید خود داشته باشد.

چشم انداز شرکت

تنسر با تامین بخشی از نیازهای صنعتگران وسازندگان ارجمند ، قصد ارائه بهترین ها را دارد و در این مسیر ، دست همکاران و همراهان خود را برای ارتقای این برند نام آشنای ایرانی می فشارد.
این واحد تولیدی بازرگانی دارای چشم انداز جهت تولید ابزار و یراق ایرانی در راستای پیشرفت صنعت ملی در این عرصه می باشد .